Studniówka 2019

Studniówka 2019 (2)

2019studniowka12 stycznia br. o godz. 19. w Hotelu Esperanto w Świdnicy rozpoczął się bal studniówkowy, w którym wzięli udział zaproszeni goście: Starosta Pan Roman Fester i Pan Burmistrz Marcin Orzeszek, maturzyści z osobami towarzyszącymi, wychowawcy klas: 4TG – Anna Magnowska, 4TE – Monika Germańska, 4TBH – Agata Kazimierczak – Czapiga, 4TI – Agnieszka Jasek – Łata, 4A – Anna Semeniuk, 4S – Piotr Burmistrz, nauczyciele i rodzice. Część oficjalną prowadzili Kinga Jednak z kl. 4 TE i Michał Błaszkiewicz z kl. 4TBH.

Szczególnie uroczystym momentem był pięknie wykonany polonez, przygotowany pod kierunkiem Pani Anny Wilk. Uczniowie przygotowali krótki program artystyczny, w którym w humorystyczny sposób zaprezentowali swoje talenty wokalno – taneczne. W swoich przemówieniach zarówno Dyrektor Szkoły, Pan Ryszard Pawłowski, Pan Starosta oraz Pan Burmistrz życzyli maturzystom wytrwałości w intensywnym przygotowywaniu się do egzaminów maturalnych, pomyślnego ich zdania oraz sukcesów w dorosłym życiu. Nie zabrakło życzeń związanych z balem studniówkowym, aby był jak najradośniej przeżyty,
w atmosferze przyjaźni i życzliwości. Bal studniówkowy uroczyście rozpoczął Przewodniczący Rady Rodziców Pan Andrzej Dominik wznosząc symbolicznie toast.