Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

19 sierpnia 2019 r. o godz. 8.15 w naszej szkole rozpoczął się uroczysty apel z okazji zakończenia roku szkolnego 2018/2019.

Uroczystość uświetnili przybyli goście: Przewodniczący Komisji Oświaty i Kultury Pan Stanisław Kurzyp oraz Przewodniczący Rady Rodziców Pan Andrzej Dominik, których przywitał Dyrektor Szkoły Pan Ryszard Pawłowski.

W swoim przemówieniu Pan Dyrektor zwrócił się do absolwentów Szkoły Branżowej I Stopnia, życząc, by kolejny etap ich życia był jak najlepszy, by spotykali się z serdecznością wielu ludzi.

Pan Dyrektor słowa podziękowania skierował do nauczycieli, szczególnie do wychowawców, którzy w ostatnim roku szkolnym formowali charaktery swoich uczniów i przekazywali wiedzę oraz do pracowników administracji i obsługi za stworzenie miłej atmosfery w szkole. Galeria zdjęć

Podziękowania zostały także złożone na ręce Przewodniczącego Rady Rodziców Pana Andrzeja Dominika dla wszystkich rodziców za ich pracę na rzecz szkoły, za pomoc w realizacji zadań szkoły.

Pan Dyrektor życzył wszystkim udanych wakacji, spędzonych radośnie, ale i rozważnie, by we wrześniu wszyscy mogli spotkać się szczęśliwi i zdrowi, w pełni sił i energii do dalszej pracy i nauki.

Następnie Przewodnicząca Szkoły Paulina Semeniuk poprosiła Pana Stanisława Kurzypa o zabranie głosu. Przewodniczący Komisji Oświaty i Kultury podkreślił, że także jest absolwentem tej szkoły, a zdobyte w niej umiejętności i wiedza procentują w jego życiu do dzisiaj. Zgromadzonym Pan Kurzyp życzył udanych wakacji, pełnych radości i wypoczynku.

Nadszedł czas na wyróżnienia uczniów, którzy w mijającym roku szkolnym uzyskali najwyższe wyniki.

Najwyższą średnią ocen w szkole uzyskało dwoje uczniów:

- Emilia Gnutek,

- Maciej Chopcian.

Za bardzo dobre wyniki w nauce Nagrodę Starosty otrzymali:

- Mateusz Paliwoda,

- Filip Śrutwa,

- Natalia Tkaczyk.

Nagrodę Rady Rodziców za bardzo dobre wyniki w nauce otrzymali:

- Karolina Bierut,

- Aleksandra Iwaniec,

- Ewa Karpierz,

- Elżbieta Rzepka,

- Kamila Smętek.

Doceniono także uczniów za wzorową frekwencję w zajęciach szkolnych:

- Oliwię Sokołowską,

- Patrycję Dyrlagę,

- Konrada Mulkę,

- Krystiana Tobiasza,

- Adama Kudryńskiego,

- Michała Żurka,

- Patryka Kowalskiego.

Uroczysty apel zakończył się oficjalnym ogłoszeniem przez Pana Dyrektora zakończenia roku szkolnego 2018/2019 i jednocześnie ogłoszeniem rozpoczęcia wakacji. Uczniowie wraz z wychowawcami udali się do klas, by otrzymać świadectwa i życzyć sobie nawzajem SŁONECZNYCH, RADOSNYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI.