Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/zsp2zab/ftp/images/GALERIA/GALERIA/KONKURSCNC.

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/GALERIA/GALERIA/KONKURSCNC

TOP-MECHANIK Z WROCŁASKIEJ

konkursW dniu 11 kwietnia 2017 odbyła się druga edycja konkursu TOP-MECHANIK organizowanego przez Fundacje Alae, w którym wzięło udział 7 szkół o profilu mechanicznym:

Zespół Szkół Zawodowych w Ząbkowicach Śląskich

Zespół Szkół z Dzierżoniowa,

Zespół Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego z Bielawy,

Zespół Szkół nr 5 z Wałbrzycha,

Zespół Szkół ze Świebodzic,

Zespół Szkół Mechanicznych ze Świdnicy,

Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących z Kamiennej Góry.

Nasza szkoła wytypowała drużyny do dwóch rożnych kategorii, w których skład wchodzili:Adrian Dołowicz i Norbert Pawłowski (kat. T1) oraz Daniel Rąpała i Damian Studziński (kat. T2). Galeria zdjęć

Obie drużyny z naszej szkoły zajęły pierwsze miejsca.

Obie grupy otrzymały zadania, na które został określony czas. Grupa pierwsza (T1) miała za zadanie wykonać rzuty prostokątne, natomiast grupa druga (T2) musiała sporządzić proces technologiczny.

Dnia 19.04.2017 odbyła się coroczna impreza podsumowująca działalność Fundacji Alae. Podczas jej trwania nagrodzono zwycięzców konkursu nagrodami oraz upominkami od firm sponsorujących.

{gallery}GALERIA/KONKURSCNC{/gallery}